„Jeden Pokój” Wanda Półtawska. Film dokumentalny.
Regulamin dystrybucji
www.jedenpokoj.pl


Portal internetowy www.jedenpokoj.pl, jest w całości włansością Pawła Zastrzeżyńskiego reprezentującego Studio Projektów Multimedialnych "Awangarda". Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej Nr 3741/08 z siedzibą w Limanowej przy ul. Zygmunta Augusta 6/42, 34-600 Limanowa, NIP: 737-17-31-291
Wskazane storny internetowe mają na celu dystrybucję filmu dokumentalnego "Jeden Pokój" wyprodukowanego przez SPM Awangarda, posiadające wszelkie prawa autorskie i produkcyjne.
Film DVD "Jeden Pokój" jest wydany w standradzie digipack jednoskrzydełkowym, zgodnie ze normami GM Records (okładka i płyta full collor). Płyta jest zafoliowana.
Zamówienia na film DVD i breloczek promocyjny można składać poprzez: sklep internetowy www.jedenpokoj.pll (system on-line 24h)
Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie danych osobowych, numeru telefonu oraz adresu email.
Informacje o aktualnym statusie zamówienia będą wysyłane na adres email podany przy zamówieniu.
Film DVD "Jeden Pokój" w zależności od ilości zamówienia będzie dostarczany w estetycznym opakwowaniu zbiorczym.
Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane. Firma SPM Awangarda zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
Cena filmu i breloczka wyrażona jest w złotych polskich (bruttto).
Zamówiony towar (Poczta Polska) zostanie dostarczony pod adres punktu odbioru wskazany przez Zamawiającego. Termin realizacji - do 7 dni roboczych.
Jeśli za zakupiony towar ma być wystawiony rachunek prosimy o wpisanie NIP podczas wypełniania formularza zamówienia.
Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie praw konsumentów, nabywca zawierający umowę poza salonem sprzedaży ma prawo odstąpienia od umowy kupna towaru jak stanowi ustwa. Sprzedawca nie przyjmuje żadnych przesyłek nadawanych przez Nabywcę za pobraniem, zawierających zamówiony u Sprzedawcy towar.
Należność za zamówiony towar Zamawiający reguluje: przelewem, kartą kredytową lub transferami dostępnymi w systemie płatności DotPay.
Sposoby dostawy i płatności: Poczta Polska (przelew, płatności on-line systemem DotPay.eu) System DotPay umożliwia transakcję on-line z następujących banków: mTransfer (mBank), Płacę z Inteligo (konto Inteligo), ING Bank Śląski i inne... oraz Karty Kredytowe: Visa, Diners Club, MasterCard/EuroCard, JCB, PBK Styl, PolCard, oraz karty płaskie VISA ELECTRON banków: Inteligo, Deutsche Bank PBC i Millenium.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu: biuro@jedenpokoj.pl
Firma SPM Awangarda zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych", jednakże ani firma SPM Awangarda ani serwis NAZWA.pl, na którym umieszczony jest serwis nie odpowiadają za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych. Zgodnie z ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
Nadesłane zamówienie stanowi umowę w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Osoba zamawiająca zobowiazuje się do odbioru i zapłaty za zamówione towary.
Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania przepisów prawa. W szczególności Prawa Autorskiego i nie kopiowania zamówionych płyt.
Jeden Pokój
COPYRIGHT © 2018 Paweł Zasrzeżyński www.odnaleziony.pl